Własny biznes i akcesoria do smartfona

Własny biznes i akcesoria do smartfona

Kiedy zaczynamy prowadzić swój własny biznes, mamy na głowie mnóstwo spraw. Na szczęście wiele z nich możemy załatwić przy pomocy telefonu. Istnieje, również wiele akcesoriów, do smartfonów, które ułatwiają pracę przez telefon oraz sprawiają, że jest ona bezpieczniejsza.

Słuchawka na Bluetooth

Pierwszym akcesorium, jakim powinien zainteresować się każdy przedsiębiorca, jest mała i niepozorna słuchawka na Bluetooth. Pozwala ona łatwo połączyć się z naszym smartfonem i prowadzić rozmowy telefoniczne, bez konieczności wyciągania go z kieszenie. Dzięki słuchawce na Bluetooth mamy wiec wolne ręce i możemy wykonywać wiele innych czynności, które byłyby znacznie utrudnione, kiedy korzystalibyśmy z telefonu w tradycyjny sposób.

Zestaw głośnomówiący do samochodu

Podobną funkcjonalność oferuje zestaw głośnomówiący do samochodu. Jest to niezbędne akcesorium dla każdego, kto dużo czasu spędza, podróżując tym środkiem transportu. Dzięki niemu możemy łatwo, bezpiecznie i legalnie korzystać z naszego smartfona podczas jazdy. Zestaw głośnomówiący do samochodu składa się ze specjalnego mikrofonu, który musimy zamontować w odpowiednim miejscu oraz głośnika. Coraz częściej jednak ten drugi element jest nieobecny, ponieważ zestawy głośnomówiące wykorzystują nagłośnienie, które znajduje się w naszym samochodzie.

Uchwyt do samochodu

Kolejnym akcesorium, którym powinien zainteresować się każdy kierowca, jest uchwyt samochodowy. Jeżeli często korzystamy z nawigacji GPS w naszym smartfonie, jest to absolutne „must have”. Dzięki uchytowi do samochodu będziemy mieli swój smartfon cały czas na oku, bez konieczności trzymania go w ręce. Uchwyt możemy przymocować w prawie dowolnym miejscu, jednak z przyczyn oczywistych zazwyczaj montuje się go po prostu na przedniej szybie lub desce rozdzielczej.

Powerbank

Prowadzenie własnej firmy, często wiąże się z przebywaniem poza jej siedzibą. W takich sytuacjach nie zawsze mamy możliwość podładowania telefonu, a wykonując wiele połączeń, bateria bardzo szybko potrafi się rozładować. Jednak również i na to istnieje rozwiązanie. Jest nim zewnętrzny akumulator w postaci powerbanka, którym w łatwy i szybki sposób podładujemy nasz telefon, kiedy poziom baterii zbliży się do zera.

Więcej o akcesoriach do telefonu możesz przeczytać tu.