Wakacyjne kadry uchwycone smartfonem

Wakacyjne kadry uchwycone smartfonem

Kto z nas przynajmniej raz w roku nie pragnie zakosztować wakacyjnych podróży z dala od wielkomiejskiego zgiełku? Zdecydowanie trudno o negatywną odpowiedź w tej kwestii, bo z całą pewnością każdy z nas w którymś momencie zaczyna intensywniej zaczynać się nad celem tegorocznej wyprawy.

Przypuśćmy, że poszukiwania miejsca masz już za sobą, podobnie zresztą jak przygotowanie planu podróży, natomiast pozostała jeszcze jedna jakże najistotniejsza kwestia. Oczywiście mamy tu na myśli pakowanie. Czynność, której wielu z nas zwyczajnie nie lubi. Niemniej jednak nieunikniona dla każdego, kto mam przed sobą nie tylko wakacyjne podróże.

Akcesoria dedykowane

Nieodłącznym elementem wyposażenia i kontaktu z innymi są dla większości osób smartfony. Korzystamy z nich na co dzień i trudno jest sobie wyobrazić fakt nie zabrania urządzenia na wyjazd. No bo jak to nie wrócić z wakacji nie mając ze sobą kadrów w których uchwyciliśmy najpiękniejsze i ważne dla nas momenty? Kiedy postanowiliśmy ograniczyć bagaż nie zabierając ze sobą sprzętu fotograficznego o większych gabarytach, jego rolę z powodzeniem może zastąpić smartfon. Wcale nie musisz posiadać najnowszego modelu sprzętu, aby móc robić świetnej jakości zdjęcia (o czym zapewne już niejednokrotnie miałeś się okazję przekonać).

Skoro postanowiłeś zabrać ze sobą nieco mniejsze urządzenie proponujemy również, (ale niekoniecznie przed samym wyjazdem) zadbać także o to, aby zapakować dodatkowe akcesoria dedykowane dla smartfona. Musimy przyznać, że możliwości wyboru w tej kwestii jest naprawdę sporo, dlatego też zanim zdecydujesz się na konkretny gadżet dobrze rozważ czy będzie on niezbędny dla twojego sprzętu. Pragniemy wymienić zaledwie garstkę z tego, co jest dostępne w niezwykle rozbudowanym asortymencie sklepów internetowych specjalizujących się w sprzedaży akcesoriów dedykowanych do smartfonów.

Selfie stick

Chcąc uchwycić znacznie szerszy kadr zdjęcia na którym nie powinno też zabraknąć twojej osoby i towarzyszących tobie kompanów podróży polecamy zakup selfie sticka. W ofertach znajdują się kije do robienia selfie o niewielkim rozmiarach, dzięki czemu nie zabierają wiele miejsca w walizce/ torbie. Wykonane z wytrzymałych materiałów, łatwe obsłudze są absolutnie must have dla miłośników oryginalnych ujęć. Dobrą propozycję będą także specjalne obiektywy umożliwiające uchwycenie wyjątkowych perspektyw, dzięki czemu twoje fotografie zyskają na znakomitym efekcie, który zachwyci. Soczewki w jakie są wyposażone pozwolą sfotografować małe obiekty z bliskiej odległości czy też uchwycenie znacznie szerszego widoku. Niektóre posiadają tzw. rybie oko, przez co jesteś w stanie przedstawić otoczenie w zupełnie innym wydaniu.

A już tak pisząc na zakończenie pamiętaj, żeby odpowiednio zadbać o przechowywanie swojego smartfona, który tak jak i ty będzie pokonywał wiele kilometrów. Dopasowane, wodoodpornej etui będzie idealne, podobnie jak wykonane przez ciebie zdjęcia, czego życzymy!

Więcej przydatnych informacji.