Patenty na fajniejszego smartfona i lepsze zdjęcia

Patenty na fajniejszego smartfona i lepsze zdjęcia

Smartfon towarzyszy nam każdego dnia. Budzi nas do pracy, kieruje nas do wyznaczonego miejsca, zapisuje trasę naszego treningu, robi nam zdjęcia, a także pozwala być w kontakcie z innymi. Smartfony to nie tylko telefony, które pozwalają na wysyłanie i odbieranie wiadomości, ale coś znacznie więcej!

Skoro smartfon jest z nami każdego dnia, a my korzystamy z niego w wielu życiowych sytuacjach, to warto zadbać o to, by był jeszcze bardziej dla nas praktyczny i użyteczny. Przedstawiamy akcesoria do smartfonów, które warto poznać.

Selfie stick i obiektywy- raj dla zdjęciomaniaka

Nie trzeba mieć drogiego aparatu, by robić fajne zdjęcia. Wystarczy nasz telefon, kilka gadżetów do niego i program do obróbki graficznej. W ten prosty sposób możemy osiągnąć naprawdę rewelacyjne efekty, którymi nie pogardziłoby studio fotograficzne.

Selfie stick to narzędzie do robienia selfie. Dzięki niemu zrobimy idealne sefie jednej osobie, ale także i całej grupie. Koniec z ucinaniem sylwetek, od dzisiaj selfie będzie wyglądać zupełnie inaczej.

Nawet do naszego telefonu możemy dokupić specjalne nakładki z obiektywami. Rybie oko, czy panorama? Od dzisiaj to możliwe, gdy użyjemy odpowiedniego obiektywu. To doskonała alternatywa, która pozwoli nam fotografować rzeczywistość w taki sposób, jaki nam się tylko zamarzy.

Dla bardziej zaawansowanych

Dla zaawansowanych istnieje także opcja przeobrażenia swojego smarftona w prawdziwy aparat fotograficzny. Potrzebujemy do tego tak zwanego aparatu bezkorpusowego, który przeobrazi każdy telefon w prawdziwy aparat hybrydowy.

Be problemu możemy uczyć się podstaw fotografii na swoim telefonie. Kadrowanie, czy inne najważniejsze terminy, nie będą miały przed nami tajemnic. Do tego telefon zawsze nosimy przy sobie, dlatego warto zadbać o to, właśnie nim móc zrobić zdjęcia z prawdziwego zdarzenia. Aplikacje pozwolą nam uzyskać odpowiednie barwy zdjęcia, czy lepiej je wykadrować.

Telefon dziś nie jedno ma imię. Kto powiedział, że za pomocą kilku ulepszeń, nie może być doskonałym aparatem fotograficznym, z różnymi obiektywami i ciekawymi funkcjami? W końcu chcieć to móc prawda? Takim telefonem z przyjemnością będziemy łapać chwile.