Kupujemy komunijny prezent!

Kupujemy komunijny prezent!

Już za kilka dni rozpocznie się tzw. sezon komunijny. Jeżeli wybierasz się na taką uroczystość i jeszcze nie masz prezentu, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Podpowiemy w nim, czego warto poszukać i co warto kupić na komunijny prezent.

Obecnie nawet osoby w młodym wieku posiadają już zaawansowane technicznie smartfony. Jeżeli przyjdzie nam na myśl zakup takiego urządzenia na komunie, musi być ono z najwyższej półki. W przeciwnym wypadku może okazać się, że telefon, który kupiliśmy, jest gorszy od tego, który obdarowany już posiada. Jeżeli więc wcześniej nie uda nam się zdobyć informacji, jakiego smartfonu używa dziecko, któremu chcemy wręczyć komunijny prezent, lepiej kupić coś bardziej uniwersalnego.

Kijki do selfie/selfie sticki

Jest to gadżet, który przyda się każdemu dziecku. Pozwala on na wykonywanie bardzo modnych zdjęć typu selfie. Czym są selfie? Są to po prostu zdjęcia osoby, która je robi. Najczęściej wykonuje się je, trzymając telefon w ręce, przy pomocy przedniej kamery. Jednak nie zawsze jest to najwygodniejsze rozwiązanie, szczególnie jeżeli fotografujący, chce uchwycić tło, które znajduje się za nim. W takim przypadku niezastąpiony może okazać się właśnie kijek do selfie, który pozwoli zrobić zdjęcie z większej odległości, a tym samym objąć większy obszar tego, co znajduje się za fotografowaną osobą.

Słuchawki i głośniki bluetooth

headphones-1599624_640Ciekawym i równie uniwersalnym prezentem, który na pewno spodoba się obdarowanemu dziecku, będą słuchawki lub głośnik na bluetooth. Dzieci uwielbiają słuchać muzyki, jest to więc gadżet, który na pewno się im przyda. Dzięki niemu już nigdy nie będą nudzić się w drodze do szkoły lub na przerwie. Słuchawki dostępne są w wielu różnych wariantach i kolorach, dlatego na pewno uda nam się wybrać coś ciekawego. Oprócz słuchawek dobrym pomysłem na prezent jest głośnik bluetooth, który umożliwia bezprzewodowe przesyłanie muzyki ze smartfona.

Powerbanki

Nie jest tajemnicą, że dzieci często używają smartfona również jako konsoli do gier. Podczas takiej eksploatacji urządzenia, bardzo szybko wskaźnik baterii będzie zmierzał ku zeru. Można jednak temu zapobiec, nawet jeżeli nie mamy przy sobie ładowarki lub nie możemy z niej w danej chwili skorzystać. Rozwiązaniem są powerbanki, czyli zewnętrzne akumulatory, które po wcześniejszym naładowaniu, podłączone do smartfona oddadzą mu swoją energię. Jest to więc doskonały prezent komunijny, który ucieszy najmłodszych fanów smartfonowej rozrywki.

Więcej o akcesoriach do telefonu możesz przeczytać tu.