Gadżety dla Twojego smartfona

Gadżety dla Twojego smartfona

Nie wyobrażamy sobie życia bez telefonu, który obecnie nie jest tylko sprzętem do wysyłania smsów, czy odbierania połączeń- dzięki smarfonom mamy dostęp do Internetu, możemy oglądać filmy, słuchać muzyki, grać, czy robić genialne zdjęcia. Pokazujemy kilka akcesoriów, które sprawią, że twój smartfon będzie jeszcze lepszy.

Akcesoria do smartfonów są niezwykle różnorodne, znajdziemy tu gadżety do robienia zdjęć, głośniki, a także rzeczy, które znacząco ułatwią nam życie.

Dla zapominalskich – Kensington Proximo Tag Tracker

Ciągle szukasz kluczy do mieszkania, kluczyków do auta, czy portfela? Czasami masz siebie szczerze dość, a sytuacja ciągle się powtarza? Można temu łatwo zaradzić! Wystarczy do kluczy przypiąć niewielki breloczek Kensington i sparować go ze swoim telefonem. Od teraz szybko sprawdzisz, gdzie znowu posiałeś ważną rzecz. Uwaga: telefon musisz mieć zawsze na miejscu!

Dla wielbiciela selfie- selfie stick

Kochasz selfie? Uwielbiasz robić selfie sobie, gdy jesteś sam i w grupie znajomych? Od teraz już nigdy kogoś nie utniesz ze zdjęcia! Robienie zdjęć za pomogą selfie stick jest niezwykle wygodne, a nie da się ukryć, że znacząco wpływa także na jakość zdjęć. Sfotografujesz nie tylko siebie i znajomych, ale i piękny krajobraz za wami. Dla wielbicieli fotografii i łapania chwil selfie stick to sprzęt niezastąpiony.

Dla imprezowicza – przenośny alkomat

Dużo imprezujesz? Po każdej imprezie czekasz odpowiedni okres czasu, by wsiąść za kierownicę? Bardzo dobrze, ale czy masz do końca pewność, że możesz już prowadzić? Warto zainwestować w przenośny alkomat, który podłączany jest do twojego telefonu komórkowego. Efekt? Szybko sprawdzić procenty w wydychanym powietrzu i będziesz wiedział, czy możesz ruszać w drogę, czy lepiej wziąć taksówkę.

Dla zmarzluchów – rękawiczki Hi- Call Gloves

Na zewnątrz lodowato, marzniesz na przystanku, a by odebrać wiadomość, czy do kogoś zadzwonić musisz zdjąć rękawiczki? Od teraz to nie twój problem- co ciekawe za pomocą tych rękawiczek bez obaw przeprowadzisz rozmowę telefoniczną. To doskonały gadżet na zimę, czy chłodne jesienne poranki.