Ciekawe gadżety do smartfona

Ciekawe gadżety do smartfona

Niewiele osób jeszcze kilkanaście lat temu pomyślałaby o tym, że za parę lat, każdy z nas będzie miał superszybki komputer z dostępem do internetu i innych multimediów w kieszeni. Przyszłość jednak pozytywnie nas zaskoczyła i obecnie, trudno znaleźć osobę, która nie korzystałaby z możliwości, które nam daje. Jak będzie wyglądała przyszłość? Trudno powiedzieć, jednak jedno jest pewne, jeszcze nie raz nas zaskoczy. W tym artykule przedstawimy kilka, gadżetów, które zostały wymyślone z myślą o współpracy ze smartfonów, ciężko było wiec przewidzieć ich powstanie wcześniej.

Smartwatche

Są to specjalne zegarki, które mogą połączyć się z naszym smartfonem. Ułatwiają one korzystanie z niektórych jego funkcji. Doskonale nadają się dla osób aktywnych fizycznie. Za ich pomocą możemy bowiem w łatwy i komfortowy sposób sterować naszym telefonem. Przy pomocy smartwatcha możemy m.in. sprawdzać powiadomienia, odbierać połączenia, przełączać utwory muzyczne i podejrzeć mapę GPS. Często mają one dość futurystyczny wygląd, dzięki czemu świetnie się prezentują. Są więc doskonałym dodatkiem do naszej stylizacji.

Gogle VR

Wirtualna rzeczywistość jest już na coraz wyższym poziomie. Świadczy o tym dostępność gadżetu, jakim są gogle VR, które pozwalają prawe każdemu użytkownikowi smartfona zatopić się w wirtualnej rzeczywistości. Wystarczy tylko odpowiednia aplikacja lub specjalnie przygotowany film, byśmy mogli w dowolnym miejscu zatopić się do wirtualnego świata. Niewątpliwie VR dopiero raczkuje, jednak każdego dnia jest ona na coraz wyższym poziomie. Warto wiec zakupić własne gogle VR i być na bieżąco z tą technologią.

Słuchawki bezprzewodowe

Nieco mniej futurystycznym już gadżetem, ale za to bardzo wygodnym, są słuchawki bezprzewodowe. Dzięki nim bez jakiegokolwiek płatającego się wkoło szyi kabla możemy wygodnie słuchać muzyki. Tego typu słuchawki najczęściej łączą się z naszym smartfonem przy pomocy bluetooth. Są idealne dla osób aktywnych oraz takich, które podczas słuchania muzyki wykonują dużo czynności manualnych.

Więcej o akcesoriach do telefonu możesz przeczytać tu.