Akcesoria do smartfonów ułatwiające prowadzenie firmy

Akcesoria do smartfonów ułatwiające prowadzenie firmy

Trudno wyobrazić sobie w dzisiejszych czasach prowadzenie firmy bez telefonu. Jest to niezbędne narzędzie pracy każdego biznesmena. W tym artykule przedstawimy kilka akcesoriów do smartfonów, które zostały stworzone m.in. dla ludzi przedsiębiorczych, prowadzących swoje firmy.

Nie musisz trzymać go w ręce

Bywa, że musimy pilnie załatwić coś przez telefon, a w tym samym czasie zrobić jeszcze kilka innych rzeczy. Trzymając telefon w ręce, nasze ruchy są mocno ograniczone, natomiast przełączenie go w tryb głośno mówiący nie jest komfortowe. Co więc można zrobić? Dobrym pomysłem jest zakup słuchawki na bluetooth. Tego typu urządzenie ma zazwyczaj bardzo małe rozmiary i można wsadzić je w jedno ucho. Dzięki temu możemy swobodnie prowadzić z kimś rozmowę telefoniczną, a dodatkowo mamy wolne ręce i możemy w tym samym czasie nimi operować.

Jeżeli dużo jeździmy samochodem, słuchawka bluetooth również bywa bardzo przydatna. Jednak dużo lepszym rozwiązaniem do samochodu, będzie zestaw głośnomówiący. Dzięki niemu, wchodząc do auta, nasz smartfon, będzie łączył się z zestawem głośnomówiącym, który umożliwi nam swobodną i zgodną z przepisami rozmowę podczas prowadzenia samochodu.

Słaba bateria to żadne ograniczenie

Prowadzenie biznesu to ciągłe rozmowy z kontrahentami i klientami. Bywa, że w ciągu dnia, możemy spędzić na słuchawce nawet kilka godzin. Co więc zrobić, żeby bateria w naszym smartfonie temu sprostała? Odpowiedź jest prosta, należy ją co jakiś czas podładowywać. Jednak nie zawsze jesteśmy w stanie zrobić to przy pomocy zwykłej ładowarki. Przydadzą nam się wtedy dwa akcesoria.

Pierwszym z nich jest ładowarka samochodowa. Dzięki niej naładujemy nasz telefon, podczas podróży. Tego typu ładowarkę podpina się do zapalniczki w naszym samochodzie i już można naładować telefon.

Drugim akcesorium, które pomoże nam, gdy poziom naszej baterii znacząco się obniży, jest power bank. Power bank jest zewnętrznym akumulatorem, który możemy podpiąć do naszego telefonu. Dzięki temu możliwe jest jego podładowanie i dalsze długie rozmowy telefoniczne, czy jakakolwiek inna praca na naszym smartfonie.

Więcej o akcesoriach do telefonu możesz przeczytać tu.