Akcesoria do iPhonów

Akcesoria do iPhonów

Na rynku smartphonów iPhony zajmują szczególne miejsce. Mówi się, że Apple nie ma klientów, lecz ma „wyznawców” swojej marki. Jeżeli popatrzymy na to, jak sprzedają się iPhony i jak ludzie je traktują, możemy dojść do wniosku, że w tym stwierdzeniu jest ziarno prawdy. Jest jednak jedna rzecz, która łączy iPhony z innymi smartphonami, nie są one niezniszczalne i również potrzebują odpowiedniej ochrony.

iPhone 7 i jego nowe gniazdo słuchawkowe

Od premiery najnowszego iPhone 7 minęły już ponad dwa miesiące. Zmianą w porównaniu z poprzednimi modelami, która wywołała najwięcej kontrowersji było zrezygnowanie z gniazda minijack. Oznacza to, że nie można bezpośrednio podpiąć do iPhona naszych ulubionych słuchawek. Nie trzeba było jednak długo czekać by na rynku akcesoriów do smartphonów pojawiły się specjalne przejściówki, które umożliwiają podpięcie starych ulubionych słuchawek. Co więcej, na rynku pojawiły się także specjalne etui ze wbudowaną przejściówką. Dzięki takiemu etui na iPhone, zyskujemy nie tylko możliwość podpięcia wszystkich popularnych słuchawek, ale także ochronę naszego smartphona przed zarysowaniami obudowy. Jeżeli więc trzeba byłoby wybrać najlepsze akcesorium do najnowszego iPhone, etui ze wbudowaną przejściówką na gniazdo minijack, prawdopodobnie wygrałoby z innymi konkurentami. Oprócz zakupu etui i przejściówki na gniazdo słuchawek warto doposażyć nasz telefon, również w szkło hartowane, które zabezpieczy ekran.

Starsze modele iPhonów

W przypadku starszych modeli iPhone, również warto zadbać o ich odpowiednią ochronę. W sklepach internetowych znajdziemy mnóstwo różnego rodzaju etui na wszystkie modele iPhone. Największą popularnością w przypadku etui na iPhone cieszą się te minimalistyczne. Zazwyczaj są one przeźroczyste lub jednokolorowe i posiadają specjalne wycięcie, które pozwala wyeksponować logo nadgryzionego jabłka. Wiele osób kupuje bowiem iPhone, nie ze względu na funkcjonalności, jakie oferuje ten smartphone, lecz ze względu na jego prestiż. Właśnie dlatego odkryte logo z tyłu obudowy, jest bardzo pożądane. Podobnie jak w przypadku innych smartphonów, warto wyposażyć naszego iPhone w dopasowane do jego wymiarów szkło hartowane. Dzięki temu jego ekran będzie chroniony przed zarysowaniami oraz dużo bezpieczniejszy w razie ewentualnego upuszczenia telefonu na ziemie.

Więcej o akcesoriach do telefonu możesz przeczytać tu.